O nas

Jesteś prawnikiem, lekarzem, architektem, a może z powodzeniem prowadzisz własny biznes?
Innymi słowy jesteś profesjonalistą. Doceniamy to! Wiemy też, że cenisz swój czas oraz jakość nabywanych produktów i usług.

Dlatego oferujemy Tobie profesjonalną pomoc w wyborze oraz zakupie auta.

Niezależnie, czy będzie to Twoja wizytówka, samochód roboczy, auto rodzinne, czy może samochód dostarczający sportowych wrażeń w czasie wolnym, przygotujemy kompleksową ofertę obejmującą wybór auta, jego finansowanie i ubezpieczenie, a także transport do wskazanego miejsca.

Korzystając zaś ze współpracy z dostawcami różnych marek samochodów oraz instytucji finansowych, dołożymy starań aby nasza oferta była idealna dla Ciebie.

Wystarczy, że wyślesz nam maila, w którym opiszesz poszukiwane auto oraz preferencje w zakresie jego finansowania i dostawy - my zajmiemy się resztą!

Dlaczego Advocar? Nasz portal powstał z pasji do samochodów oraz własnych doświadczeń przy zakupie aut. Twórcą portalu nie jest dealer, czy komisant, a pasjonat motoryzacji. Gwarantuje to unikalne i kompleksowe podejście do sprzedaży samochodów, a także poszukiwanie najkorzystniejszych rozwiązań z punktu widzenia nabywcy.