bmw volkswagen skoda mazda nissan audi toyota ford

Samochody nowe innych marek

Interesuje Państwa pojazd innej marki? W pierwszej kolejności zapraszamy do naszych działów „Nowe auta”, „Auta roczne na zamówienie” oraz "Auta od ręki". Jeżeli nie znajdą tam Państwo poszukiwanego samochodu, prosimy o kontakt. Korzystając z sieci naszych współpracowników wśród dostawców różnych marek pojazdów, spróbujemy zdobyć dla Państwa możliwie najlepszą ofertę.

Aby uzyskać informację prosimy skorzystać z naszego formularza kontaktowego oraz opisać w swojej wiadomości poszukiwany samochód i otrzymane dotychczas oferty. Jeżeli będziemy w stanie zapewnić lepsze warunki, powiadomimy niezwłocznie Państwa o tym.

Samochody oferowane za naszym pośrednictwem w opcji „Nowe auta” pochodzą z polskich sieci dealerskich oraz objęte są pełną gwarancją. Za pośrednictwem naszego serwisu możliwe jest złożenie zamówienia na produkcję wybranego – skonfigurowanego według wymagań kupującego – pojazdu, który zostanie dostarczony do salonu, gdzie będzie oczekiwał na odbiór. Możliwe jest również dostarczenie auta pod wskazany adres, po wcześniejszym uzgodnieniu zasad transportu.

Logotypy zostały użyte w celach informacyjnych zgodnie z §8 ust. 2 Regulaminu serwisu.